Menü
Alışveriş Sepetiniz

ROVITA NEW BORN

ROVITA NEW BORN
Yeni Ürün
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
ROVITA NEW BORN
Bu ürün ücretsiz gönderim için uygundur

ROVITA NEW BORN 

Problem: Zayıf yeni doğan gelişme geriliği

Tanım: Yeni doğan buzağılar için doğumu takiben ilk 18 saatte acilen kullanılması gereken vitamin, organik mineral, enerji protein ve immun globulince zengin, bağışıklık sitemini destekleyen tamamlayıcı beslenme katkısıdır.

İçeriği ve Teknik özellikleri: Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Niasin, B Kompleks vitaminler, Biotin, IgY, Aşılanmış tavuk yumurtası tozu, Selenyum, Bitkisel yağ, Dekstroz, Glisin şelatlı organik; Bakır, Demir, Mangan, Çinko ve diğer besleyici unsurlar... İçeriğin tamamını görmek için lütfen ürün etiketine bakınız.

Rovita New Born; Zengin miktarda İmmun Globulin Yolk içerir. (IgY) Yumurta immunglobulini olarak ta adlandırılan bu özel hastalıktan koruyucu ve vücudun savunmasını artırıcı maddeler özel olarak aşılanmış ve bu aşısı yumurtasına geçmiş tavukların yumurtaları spray drayer kurutucularda kurutularak elde edilir. 

Buzağı yeni doğduğunda ihtiyacı olan şey güçlü bir savunma mekanizması enerji, vitamin mineral desteği özellikle Demir ve Selenyumdur.  Rovita New Born bunlardan buzağının ihtiyacı kadar ihtiva eder. Şeker düşmesi riskini önlemesinde etkilidir.

Kullanılan Mineraller son derece ileri tekniklerle Glisin adındaki amino asite mineralin bağlanması yöntemi ile üretilmiştir.

Rovita New Born Glisin amino asiti ile mineralleri ligant yaparak üretilmektedir.

Kullanma Talimatı: Yeni doğan buzağılara ve kuzulara ilk 18 saat içerisinde dilinin arkasına şırınga ediniz.

Dozu: 1. gün 1 şırınga 15. Gün 2. Şırınga şeklinde uygulanması en ideal olanıdır. Ancak ilk gün verilen şırınga çok önemlidir asla iptal edilmemelidir.Beklenmeyen durumlarda solunum sistemi hastalıkları, buzağı ishallerinde vs. 3. ve 7. gün birer şırınga daha verilebilir.

Kuzular ve oğlaklar için 2-3 gram/gün olarak uygulanır.

Depolama şartları: Serin (max. 25 °C) don tehlikesinden ve ışıktan koruyarak saklayınız.

Ambalaj şekli: 20 ml şırınga


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 50
  • Stok Kodu: 00619
  • Ağırlık: 1.00kg
105,00TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi

 

Etiketler: ROVITA NEW BORN