Menü
Alışveriş Sepetiniz

Üyelik Sözleşmesi

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. Taraflar

a) Hayatmama (www.hayatmama.com) e-ticaret sitesinin faaliyetlerini yerine getiren Camiatik Mahallesi Beypazarı Caddesi Fındık Sokak No: 35 Ayaş/Ankara adresinde bulunan Ersöz Yem Pazarlama Tic.Ltd.Şti

b) Hayatmama (www.hayatmama.com) internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”)


2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu Ersöz Yem Pazarlama Tic.Ltd.Şti sahibi bulunduğu web sitesi Hayatmama (www.hayatmama.com) ‘dan üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir.


3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

3.1. Üye, Hayatmama (www.hayatmama.com) web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu , Hayatmama (www.hayatmama.com) ’da bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder.

3.2. Üye, Hayatmama (www.hayatmama.com) tarafından kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından Hayatmama (www.hayatmama.com) ’a karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı Hayatmama (www.hayatmama.com) ’un söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.


4. Sözleşmenin Feshi

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Hayatmama (www.hayatmama.com) tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Hayatmama (www.hayatmama.com), Üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.


5. Yürürlük

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.