Menü
Alışveriş Sepetiniz

POLO RELAX PASTE ANTİ STRESS PASTA 100 GR

POLO RELAX PASTE ANTİ STRESS PASTA 100 GR
Yeni Ürün -18 %
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
POLO RELAX PASTE ANTİ STRESS PASTA 100 GR

POLO RELAX PASTE ANTİ STRESS PASTA 100 GR

Kediler için anti-stres pasta, kedilerin stres ve kaygısını azaltmaya yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiş bir takviye gıdadır. Anti-stres pasta ürünleri, çeşitli doğal bileşenler içerir .

Bu bileşenler, kedilerin sakinleşmesine yardımcı olabilecek özelliklere sahiptir. Kediler için anti-stres pasta, genellikle tüp veya paketler halinde sunulur ve doğrudan kedilere verilebilir. Ancak, herhangi bir ilaç veya takviye kullanmadan önce, veteriner hekiminizle konuşmanız önemlidir. 

Relax paste kedilerde oral olarak kullanılan bir üründür. Ürün kedilerin mamasına karıştırılarak verilir.Uygun aroması sayesinde kedi ürünü yalayarak yer. Günlük 2-3 cm kullanılması tavsiye edilmektedir.Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.Kediler için tamamlayıcı yemdir.Tedavi amacıyla kullanılmaz.

Kullanım: Yavru ve yetişkin kedilerin sakinleşmesi ve rahatlaması gerektiğinde yardımcı olarak kullanılan bitkisel ekstralar içeren tamamlayı yemdir.

Kullanım Şekli ve Dozu: Relax paste kedilerde oral olarak kullanılan bir üründür. Ürün kedilerin mamasına karıştırılarak verilir.Uygun aroması sayesinde kedi ürünü yalayarak yer. Günlük 2-3 cm kullanılması tavsiye edilmektedir.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Kediler için tamamlayıcı yemdir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 2
  • Stok Kodu: 00608
54,00TL
66,00TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi