Menü
Alışveriş Sepetiniz

POLO KITTEN PASTE (YAVRU KEDİLER İÇİN PASTA) 100 GR

POLO KITTEN PASTE (YAVRU KEDİLER İÇİN PASTA) 100 GR
Yeni Ürün
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
POLO KITTEN PASTE (YAVRU KEDİLER İÇİN PASTA) 100 GR
POLO KITTEN PASTE (YAVRU KEDİLER İÇİN PASTA) 100 GR
Polo Kitten Paste , yavru kedilerin beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir pastadır. Ürünün içeriği yavru kedilerin gelişimine uygun olarak formüle edilmiştir ve yavru kedilerin sağlıklı büyümelerine yardımcı olmak için vitamin, mineral ve diğer besin maddeleri içerebilir.
Kitten paste kedilerde oral olarak kullanılan bir üründür.Ürün kedilerin mamasına karıştırılarak verilir.Uygun aroması sayesinde kedi ürünü yalayarak yer.Günlük 2-3 cm kullanılması tavsiye edilmektedir.
Kitten paste yavru kedilerin sağlıklı büyümesini destekleyen vitamin, mineral ve aminoasit içeren tamamlayıcı yemdir.
Kullanım Şekli ve Dozu: Kitten paste kedilerde oral olarak kullanılan bir üründür.Ürün kedilerin mamasına karıştırılarak verilir.Uygun aroması sayesinde kedi ürünü yalayarak yer.Günlük 2-3 cm kullanılması tavsiye edilmektedir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 3
  • Stok Kodu: 00610
55,00TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi