Menü
Alışveriş Sepetiniz

POLO PUPPY PASTE (YAVRU KÖPEK PASTA) 100GR

POLO PUPPY PASTE (YAVRU KÖPEK PASTA) 100GR
Yeni Ürün -17 %
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
POLO PUPPY PASTE (YAVRU KÖPEK PASTA) 100GR

POLO PUPPY PASTE (YAVRU KÖPEK PASTA) 100GR

Polo Puppy Paste , yavru köpekler için bir pasta takviyesidir. Puppy paste yavru köpeklerin sağlıklı büyümesini destekleyen vitamin, mineral ve aminoasit içeren tamamlayıcı yemdir. Puppy paste köpeklerde oral olarak kullanılan bir üründür. Pasta takviyesi, yavru köpeklerin bağışıklık sistemlerini güçlendirebilir, kemiklerin sağlıklı büyümesine yardımcı olabilir, enerji seviyelerini artırabilir ve genel olarak sağlıklı bir yaşam tarzını destekleyebilir. Ürün köpeklerin mamasına karıştırılarak verilir. Günlük 2-3 cm kullanılması tavsiye edilmektedir.

Polo Puppy Paste, ayrıca yavru köpeklerin iştahını artırmak için de tasarlanmıştır. Yavru köpeklerin bazen iştahsızlık sorunları yaşayabilecekleri bilinir, ancak yeterli beslenme, yavru köpeklerin sağlıklı büyümeleri için önemlidir. Bu nedenle, Polo Puppy Paste gibi pasta takviyeleri, yavru köpeklerin diyetlerini desteklemeye yardımcı olabilir.

Kullanım Şekli ve Dozu: Puppy paste köpeklerde oral olarak kullanılan bir üründür.Ürün köpeklerin mamasına karıştırılarak verilir.Uygun aroması sayesinde kedi ürünü yalayarak yer.Günlük 2-3 cm kullanılması tavsiye edilmektedir.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 2
  • Stok Kodu: 00611
55,00TL
66,00TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi