Menü
Alışveriş Sepetiniz

POLO HAZNELİ TÜY TOPLAMA FIRÇASI

POLO HAZNELİ TÜY TOPLAMA FIRÇASI
Yeni Ürün -29 %
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
POLO HAZNELİ TÜY TOPLAMA FIRÇASI
Bu ürün ücretsiz gönderim için uygundur

POLO HAZNELİ TÜY TOPLAMA FIRÇASI 

Polo tüy toplama fırçası, evcil hayvanlarınızın koltuk, kıyafet, halı, araç koltuğu ve diğer tekstil ürünleri üzerine dökülen tüyleri temizlemek amacıyla özel olarak tasarlanmış, kolay temizlenebilen fırçadır.

- Tüy toplama fırçası özel olarak kadife kumaş ile kaplanmıştır, tüyleri rahatlıkla temizlemenize yardımcı olur.

- Saklama kabıyla birlikte 33 cm yüksekliğinde, 7,5 cm genişliğinde ve 5 cm derinliğindeki tüy toplama fırçasının bir de seyahat boyu bulunmaktadır.

- Tüy toplama fırçası haznesinin iç kısmı kadife kaplıdır, fırçayı kabına yerleştirip çıkardığınızda tüylerin kendi kendine temizlenmesini sağlar.

- Küçük olan ikinci tüy toplayıcı fırça, 13,5 cm yüksekliğinde, 6 cm genişliğinde ve 3 cm derinliğindedir ve seyahatleriniz için ideal büyüklüktedir.

- Seyahat boyu tüy toplama fırçasının iç kısmının tek yüzü kadife ile kaplanmıştır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 1
  • Stok Kodu: 00616
250,00TL
350,00TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi