Menü
Alışveriş Sepetiniz

PHOS-FORM 5 LT (FOSFOR VE MİNERAL DESTEĞİ)

PHOS-FORM 5 LT (FOSFOR VE MİNERAL DESTEĞİ)
Yeni Ürün
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
PHOS-FORM 5 LT (FOSFOR VE MİNERAL DESTEĞİ)
Bu ürün ücretsiz gönderim için uygundur

PHOS-FORM 5 LT (FOSFOR VE MİNERAL DESTEĞİ)

Yüksek oranda biyolojik değerlendirilebilir Fosfor, mineraller ve amoni asit içerikli sıvı tamamlayıcı yem.

Kullanım Amacı:  Fosfor eksikliği gıda kıymeti olmayan cisimler yeme ve yalamalarına neden olduğu gibi kas, kemik gelişimin yavaşlamasına, süt, et, yumurta veriminin düşmesine neden olur. Lohusalarda doğum felcine neden olur.

Phos-Form  Metiyonin ve lizin amino asitleri ile başta fosfor olmak üzere diğer iz mineralleri dengeli bir biçimde içerir. Kanatlılarda fosfor eksikliği gelişme geriliğine ve yumurta veriminin düşmesine neden olur. Phos-Form kanatlılarda güvenle kullanılabilir.

Kullanım avantajları:

Ağızdan kolay kullanım ve daha fazla etki avantajı: Enjeksiyon stresi ve yan etkilerinden sakınma avantajı sunar.

Lohusa ineklerde, atlarda: Genellikle, Fosfor eksikliği kalsiyum eksikliği ile birlikte oluşur, hem doğum felcinin hem doğum sonrası gelişen birçok sorunun ana nedenidir. Fosfor eksikliğinin pratik giderilmesinde etkili bir yoldur.

Yeni doğanlarda: Kemik ve Kas gelişimi ve hastalıklara dayanıklılık için gerekli olan fosfor yanında diğer mineralleride dengeli bir şekilde içerir.

İçerik: Yüksek oranda Fosfor: %6,71, Sodyum, Potasyum, Demir, Bakır, Kobalt, Çinko, Selenyum ve diğer besleyici unsurlar... İçeriğin tamamını görmek için lütfen ürün etiketini inceleyiniz.

Teknolojisi: içme sularına kolaylıkla karışır. Dipte tortu bırakmaz. Yağ fazı ve su fazı ayrımı yapmaz.

Kullanım şekli ve dozu:

Phos-Form gövdesi sıkılarak hemen bidon üstünde bulunan ölçekle verilecek miktar ayarlanır. Aşağıda belirtilen dozlar 10 gün süre ile devam ettirilmelidir.

İnek ve iri besi hayvanlarına: 100 gram 1-2 litre su ile içirilir. Veya 100 gram suyuna katılır.

Buzağı, koyun keçi: (canlı ağırlık 50 kg): 10 gram yarım litre (0,5 lt) su ile seyreltilerek içirilir.

Tavuk ve Hindilerde: 2-3 litre Phos-Form 1 ton içme suyuna katılırak içirilir. (100 tavuk için günde 50-100 gram hesap edilerek suyuna katılmalıdır.)

Civciv ve Piliçlerde: 2-3 litre Phos-Form bir ton suya katılır. (100 civciv veya piliç için günde 20-30 gram hesap edilerek suyuna katılmalıdır.)

Yukarıda belirtilen dozlar ağır fosfor yetmezliğinde, pika gibi durumlarda Veteriner hekim tavsiyesi ile 2 katına kadar ve uygulama süresi ise 2 haftaya kadar artırılabilir.


 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 2
  • Stok Kodu: 00623
  • Ağırlık: 5.00kg
780,00TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi