Menü
Alışveriş Sepetiniz

PRO PLAN STERILISED SOMONLU KEDİ MAMASI 10 KG

PRO PLAN  STERILISED SOMONLU KEDİ MAMASI 10 KG
Çok Satan Ürün -23 %
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
PRO PLAN STERILISED SOMONLU KEDİ MAMASI 10 KG
Bu ürün ücretsiz gönderim için uygundur

PRO PLAN  STERILISED SOMONLU KEDİ MAMASI 10 KG 

Pro Plan Sterilised Somonlu Kedi Maması kısırlaştırılmış kedilerin metabolizmalarına uygun özellikte formüle edilen Pro Plan kısırlaştırılmış kedilerin bütün besin ihtiyaçlarını karşılıyor. Kısırlaştırılmış kedilerde obezitenin önüne geçmek için yüksek protein oranıyla üretilen mama daha az karbonhidrat ve yağ içerir, Kısırlaştırılmış kedilerin enerji ihtiyacını tam olarak karşılar ve kolay sindirilerbilir özelliktedir. Pro Plan Sterilised idrar yolları sağlığını destekler ve taş oluşumu riskini azaltır.

Kısırlaştırılmış yetişkin kediler için bilimsel olarak formüle edilmiş tam kuru kedi maması. Diyet, kedinizin gün boyu canlılık ve uzun süreli sağlığı için ihtiyaç duyduğu tüm besinleri sağlar. Sağlıklı böbrekleri geliştirmeye yardımcı olan koruyucu bir besin karışımı olan OPTIRENAL'i içerir. Formül, steril kedilerin yetişkinlikleri boyunca sağlıklı durumda kalmasına yardımcı olmak için ustalıkla dengelenmiştir. Protein, yağ ve karbonhidrat seviyeleri, sterilize edilmiş kedilerde ideal vücut ağırlığını korumaya yardımcı olmak için özel olarak uyarlanmıştır. Çıtır kuru mama dokusunun dişleri plak ve tartar birikmesinden koruduğu kanıtlanmıştır.

Ana Besin Değerleri   ,   Kuru

Nem

      6%

Protein

      41%

Yağ

      12.0%

Karbonhidrat

      29.5%

Ham lif

      4.5%

Vitamin A 

      22242 IU/kg

Vitamin D3                 

      1211 IU/kg

Vitamin E

      775 IU/kg

Vitamin C

      70 mg/kg

Taurin

      2166 mg/kg

Metabolik enerji (ME)1  

      3.5 kcal/g

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 1
  • Stok Kodu: 00537
  • Ağırlık: 10.00kg
1.999,00TL
2.585,00TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi