Menü
Alışveriş Sepetiniz

PRO PLAN SMALL&MINI PUPPY SENSITIVE SALMON RICE KÖPEK MAMASI 3 KG

PRO PLAN SMALL&MINI PUPPY SENSITIVE SALMON RICE KÖPEK MAMASI 3 KG
Çok Satan Ürün -30 %
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
PRO PLAN SMALL&MINI PUPPY SENSITIVE SALMON RICE KÖPEK MAMASI 3 KG
Bu ürün ücretsiz gönderim için uygundur

PRO PLAN SMALL&MINI PUPPY SENSITIVE SALMON RICE KÖPEK MAMASI 3 KG


Pro Plan Small&Mini Puppy Sensitive hassas küçük ırk yavru köpekler için somonlu ve pirinçli köpek maması hassas bir deriye sahip küçük ırk yavru köpeklere özü beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Purina veteriner hekimleri ve bilim adamları tarafından 1-11 ay arasındaki vücut ağırlığı 10 kg’dan az olan hassas yetişkin köpekler için özel olarak formüle edilmiş, bir numaralı içeriği gerçek somon etinden gelen içeriği ile yüksek lezzetlilik ve sindirim oranına sahip süper Premium köpek mamasıdır.

Birçok küçük ırk köpek zor beğendiği ve iştahsız bir eğilime sahip olduğundan Pro Plan Small&Mini Puppy Sensitive Salmon & Rice köpek mamasının beslenme programı muhteşem bir lezzet sunacak şekilde hazırlanmıştır.

 Pro Plan Small&Mini Puppy Sensitive Salmon & Rice’ın sağladığı özel beslenme yararları:

 

Sense Derma; Hassas derilerle başa çıkmaya yardımcı özel seviyelerde Omega 3 yağ asitleri içerir. Gıda hassasiyeti ile bağlantılı deri reaksiyonlarını azaltmaya yardımcı olur.

 

Opti Taste; Küçük ırk köpeklerin iştahsızlığını gideren özel kaplamalı yüksek kalitede somon balığı birincil içeriğidir.

 

High Tolerance Formula; Hassas küçük ırk yetişkin köpeklerin olası deri reaksiyonlarını azaltmaya yardımcı olmak için sınırlı protein kaynağı içerir.

Analitik Bileşenleri: Ham protein %26 (en az), ham yağ %21, ham selüloz %2,5, ham kül %6,5, Omega 3 Yağ Asitleri %1,1, DHA %0,6.

Kompozisyon: Somon balığı eti, mısır, kurutulmuş hayvansal protein, mısır gluteni, pirinç, mısır unu, hayvansal yağ, sakatat, pancar küspesi, mineraller ve vitaminler, bitkisel lif, tuz, bakır sülfat, tokoferolce zengin.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 1
  • Stok Kodu: 00549
480,00TL
685,90TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi