Menü
Alışveriş Sepetiniz

ROYAL CANIN MOTHER AND BABYCAT ULTRA SOFT MOUSSE 195 GR

ROYAL CANIN MOTHER AND BABYCAT ULTRA SOFT MOUSSE 195 GR
Çok Satan Ürün -27 %
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
ROYAL CANIN MOTHER AND BABYCAT ULTRA SOFT MOUSSE 195 GR

ROYAL CANIN MOTHER AND BABYCAT ULTRA SOFT MOUSSE 195 GR

Kediler için tam yem – Özellikle anne ve yavru kediler için – Gebe ve laktasyondaki anne kediler – Birinci büyüme dönemindeki 1-4 aylık arası yavru kediler (ultra yumuşak kıvam). Royal Canin Mother & Babycat Ultra Soft Mousse gebelik döneminde ve emzirme döneminde kedinizin yüksek enerji ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak formüle edilmiştir. Ayrıca lezzetli ve yumuşak kıvamıyla, anne sütüyle beslenen ve en fazla 4 aya kadar olan yavru kediler için idealdir. Royal Canin Mother & Babycat Ultra Soft Mousse sağlıklı bağışıklık sistemi gelişimini desteklemek için Vitamin C ve E de dahil olmak üzere etkisi kanıtlanmış besin öğeleri içerir. Bu formül, yavru kedilerin beyin gelişimini ve göz sağlığını desteklemek için Omega-3 yağ asitleriyle (DHA) zenginleştirilmiştir. Faydalı prebiyotiklerin (MOS) ve çok yüksek sindirilebilirliği olan proteinlerin birleşimi sayesinde, Royal Canin Mother & Babycat Ultra Soft Mousse aynı zamanda sindirim sağlığı açısından bağırsak mikrobiyotasının (bağırsak florası) sağlıklı dengesini desteklemeye yardımcı olur. Royal Canin Mother & Babycat Ultra Soft Mousse, sütten kesilen yavru kedilerin kolaylıkla yiyebileceği kıvamda olmasının yanı sıra, nem içeriği sayesinde emziren annenin süt üretimini artırmaya yardımcı olur. 16 hafta gibi kısa bir süre içerisinde, bir sonraki büyüme evresinde beslenme gereksinimlerini karşılamak için özel olarak geliştirilen bir diyete ihtiyaç duyacaklar. Bu aşamada, yavru kediler için Royal Canin Kitten formüllerine geçebilirsiniz.

KOMPOZİSYON: Et ve hayvansal türevler, bitkisel ve hayvansal yağlar, tahıllar, süt ve süt türevleri, bitkisel orjinli türevler, mineraller, mayalar.

İLAVELER (her kg için) : Beslenmeye dayalı ilaveler: Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin D3: 120 IU, Demir (3b103): 5 mg, İyot (3b202): 0,4 mg, Bakır (3b405, 3b406): 3,3 mg, Manganez (3b502, 3b503, 3b504): 1,5 mg, Çinko (3b603, 3b605, 3b606): 15 mg.

ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein: %10,5 - Yağ: %5,5 - Kül: %1,7 - Ham lifler: %0,8 - Nem: %78,7.

Onaylanmış Formül: %96 yetiştirici memnuniyeti. (*2020 ve 2021 yıllarında gerçekleştirilen bir yetiştirici onay anketine dayanmaktadır. )

Yavru kediler için ideal başlangıç maması: Katı gıdaya geçişi kolaylaştıran ultra yumuşak kıvam.

Beyin Gelişimi: Omega 3 yağ asitleri (DHA) ile zenginleştirilmiş bu formül, yavru kedilerin beyin gelişimini ve sağlıklı görme fonksiyonlarını da destekler.

Özellikler: Koruyucu içermez. Yapay renklendiriciler içermez.

Güçlü Bağışıklık Sistemi: Etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış, E ve C vitaminleri de içeren özel kompleks sayesinde yavru kedilerin bağışıklık sistemlerini destekler.

Mikrobiyom Desteği: Prebiyotik (MOS) kombinasyonu & yüksek sindirilebilirlikli proteinler sayesinde sağlıklı bağırsak mikrobiyotasını ve sindirim sağlığını destekler.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 5
  • Stok Kodu: 00551
89,00TL
121,50TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi