Menü
Alışveriş Sepetiniz

ROYAL CANIN DERMACOMFORT LOAF KÖPEK YAŞ MAMA 12X85 GR

ROYAL CANIN DERMACOMFORT LOAF KÖPEK YAŞ MAMA 12X85 GR
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
ROYAL CANIN DERMACOMFORT LOAF KÖPEK YAŞ MAMA 12X85 GR
Bu ürün ücretsiz gönderim için uygundur

ROYAL CANIN DERMACOMFORT LOAF KÖPEK YAŞ MAMA 12X85 GR

Köpekler için tam yem. 10 aydan büyük yetişkin köpekler,deri tahrişi ve kaşıntıya eğilimli köpekler için uygundur.Deri tahrişi köpeklerin veteriner hekime götürülmesinin bir numaralı nedenidir. Deri hassasiyetleri ve aşırı kaşınma köpeğinizin derisine zarar verebilir ve hatta enfeksiyona yol açabilir. Deri hassasiyetlerinde destekleyici besin öğeleri içeren bir diyetle rahatlama sağlanabilir. Royal Canin Dermacomfort Loaf, köpeğinizin derisinin rahatlatılmasına ve korunmasına yardımcı olan ve çevresel tahriş edicilere karşı deriyi koruyan Omega 3 ve 6 yağ asitleriyle zenginleştirilmiştir. Royal Canin Dermacomfort Loaf’ta bulunan seçilmiş protein kaynakları gıda intoleransı riskinin azaltılmasına yardımcı olur. Bu lezzetli tarif, özenle seçilmiş düşük alerjen özelliklere sahip proteinler açısından zengindir. Söz konusu proteinler özel olarak köpeğinizin gereksinimlerine uygun olacak şekilde seçilmiştir. Dahası, köpeğinizin bakımını onu yüksek kaliteli besinlerle besleyerek yapmak yalnızca hassas derisinin bakımına yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda deri ve tüy bütünlüğünün ve sağlığının korunmasına da yardımcı olur. Royal Canİn Dermacomfort Loaf tüm boy köpekler için uygundur. Dermacomfort beslenme programımız bu lezzetli yaş mamaya ek olarak kuru mama formunda da sunulmaktadır. Her ikisi de besinsel açıdan eksiksizdir ve birbirini kusursuz şekilde tamamlar. Kuru mamanın üzerinde lezzetli bir sos olarak yaş mamayı denemek istemez misiniz?

KOMPOZİSYON: Et ve hayvansal türevler, bitkisel orjinli türevler, tahılllar, mineraller, bitkisel ve hayvansal yağlar, çeşitli şekerler.

İLAVELER (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin D3: 200 IU, E1 (Demir): 10 mg, E2 (Iyot): 0,3 mg, E4 (Bakır): 2,1 mg, E5 (Manganez): 3,1 mg, E6 (Çinko): 30 mg - Teknolojik ilaveler: Sedimanter kökenli klinoptilolit: 2,2 g.

ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein: %8,6 - Yağ: %6,6 - Ham kül: %1,9 - Ham lifler: %1,3 - Nem: %78,0.

SAĞLIKLI DERİ DESTEĞİ: Köpeğinizin hassas derisini desteklemek ve hassas derisini beslemek için yüksek kaliteli protein kaynağıyla besleyici formül.

Köpek Bakımı Beslenme Programı: Kuru ve yaş mamalarımızın mükemmel kombinasyonuyla tam ve dengeli beslenme sağlar.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 2
  • Stok Kodu: 00552
280,00TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi