Menü
Alışveriş Sepetiniz

ROYAL CANIN INTENSE BEAUTY GRAVY YAŞ KEDİ MAMASI 85 GR

ROYAL CANIN INTENSE BEAUTY GRAVY YAŞ KEDİ MAMASI 85 GR
Yeni Ürün -29 %
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
ROYAL CANIN INTENSE BEAUTY GRAVY YAŞ KEDİ MAMASI 85 GR
Bu ürün ücretsiz gönderim için uygundur

ROYAL CANIN INTENSE BEAUTY GRAVY YAŞ KEDİ MAMASI 85 GR

Özellikle uzun tüylü ırklarda kedinizin tüy sağlığını korumak zor olabilir. Bununla birlikte kedinize doğru besinleri vermek, doğal güzelliğini açığa çıkaran sağlıklı ve parlak bir tüy yapısına sahip olmasına büyük katkıda bulunacaktır. Royal Canın Intense Beauty Gravy, kedinizin güzel tüy yapısını ve sağlıklı cildini koruması için yüksek düzeyde omega-3 ve omega-6 yağ asitleri içerir. Royal Canın Intense Beauty Gravy, kedinizin aşırı kilo alımını önlemek için düşük yağ içeriğine ve sağlıklı kas gelişimi vedesteği için ideal protein seviyesine sahiptir, onun ideal ağırlığını korumasına yardımcı olur. Üriner sistem sağlığı da Royal Canın Intense Beauty Gravy tarafından da desteklenir, kedinizin üriner sistem sağlığını korumaya yardımcı olur.

Kompozisyon: et ve hayvansal türevler, tahılllar, balık ve balık türevleri, bitkisel ve hayvansal yağlar, bitkisel orjinli türevler, bitkisel protein ekstratları, mineraller, çeşitli şekerler

 

ilaveler (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin D3: 95 IU, E1 (Demir): 10 mg, E2 (İyot): 0,34 mg, E4 (Bakır): 2,7 mg, E5 (Manganez): 3 mg, E6 (Çinko): 30 mg.

 

Analitik Bileşenleri: Protein: %12 - Yağ: %3,7 - Ham Kül: %1,3 – Ham lifler: %1,1 - Nem: %78 - Omega 3 yağ asidi: %0,18 - Omega 6 yağ asitleri: %1

 

Sağlıklı Deri Ve Tüyler: Özellikle Omega 3 ve 6 yağ asitleri sayesinde tüy güzelliğini korumaya yardımcı olur.

Sağlıklı Üriner Sistem: Üriner sistem sağlığını desteklemeye yardımcı olur.

İdeal Kiloyu Korur: İdeal kiloyu korumaya yardımcı olur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 1
  • Stok Kodu: 00573
240,00TL
339,00TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi