Menü
Alışveriş Sepetiniz

PRO PLAN BABY KITTEN TAVUKLU KEDİ KONSERVESİ 85 GR X 24

PRO PLAN BABY KITTEN TAVUKLU KEDİ KONSERVESİ 85 GR X 24
Yeni Ürün -29 %
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
PRO PLAN BABY KITTEN TAVUKLU KEDİ KONSERVESİ 85 GR X 24
Bu ürün ücretsiz gönderim için uygundur

PRO PLAN BABY KITTEN TAVUKLU KEDİ KONSERVESİ 85 GR X 24

Pro Plan Baby Kitten Tavuklu Konservesi Yavru ve bebek kediler ve emziren kediler için, içeriği ihtiyacı olan gereksinimlere göre hazırlanmış, tavuk eti içeren, yaş kedi konservesi. İçeriği yavru kedileriniz için özenle seçilmiş malzemelerle hazırlanmıştır.Kedi maması, vitaminli ve mineralli içeriği sayesinde besleyici ve lezzetlidir. Kedinizin doğal damak tadına uygun bir şekilde formüle edilmiş tavuk etli içeriğe sahip özel soslu kedi yaş mamasıdır. Kedinizin sağlığı için şeker ve aroma içermemektedir. Doğal taze etten oluşan bu mama kedinizin gelişimine destek verir. 

Yavru kedilerin gelişimi için gerekli olan zengin besin içeriklerine sahiptir. Yüksek kaliteli ürünlerin tek bir mamada birleştiği bu mama kedinizin iştah ve yeme dengesini düzenler. Taze ve kaliteli içeriklerle hazırlanmış olan bu mama en seçici yavru kediler için bile hayır diyemeyeceği şekilde hazırlanmıştır. Yavru kedilerin gelişimini destekleyen bu mama kedinizin su tüketimi arttırır. Dengeli nem oranıyla kedinizin vücuttaki nem oranını dengeler. Sindirilmesi kolay olan bu mama kedinizin sindirim sistemlerini zorlamaz. Kolay emilim sağlar. Bağırsak florasını destekleyerek sağlıklı dışkı çıkışına yardımcıdır. 

Konservenin İçeriği: Et ve hayvansal türevler (% 18 tavuk eti), balık ve balık türevleri, mineraller, bitkisel türevler, çeşitli şekerler.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 1
  • Stok Kodu: 00601
  • Ağırlık: 2.00kg
558,00TL
790,00TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi