Menü
Alışveriş Sepetiniz

PRO PLAN KITTEN TAVUKLU KEDİ MAMASI 1,5 KG

PRO PLAN KITTEN TAVUKLU KEDİ MAMASI 1,5 KG
-30 %
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
PRO PLAN KITTEN TAVUKLU KEDİ MAMASI 1,5 KG
Bu ürün ücretsiz gönderim için uygundur

PRO PLAN KITTEN TAVUKLU KEDİ MAMASI 1,5 KG

Proplan tavuklu pirinçli yavru kedi maması, yavruluk döneminde en uygun gelişimi desteklerken beyin ve görme fonksiyonlarının gelişimine yardımcı olur. Proplan tavuklu pirinçli yavru kedi maması

Minimum %41 oranında gerçek tavuk etinin yanında, beyin ve görme fonksiyonlarının gelişimine katkıda bulunan DHA içeriğine sahip tek kedi mamasıdır. Neden Pro Plan Yavru Kediler İçin Tavuklu ve Pirinçli? Pro Plan Yavru Kediler İçin Tavuklu ve Pirinçli Kedi Maması, yavru kedilerin koruyucu sistemlerinin gelişimini desteklemek ve onların doğru büyüme ve gelişim için ihtiyaç duydukları besinsel ihtiyaçları karşılamak amacıyla özel olarak geliştirilmiş, gerçek tavuk etinden gelen %41 oranındaki protein ile zenginleştirilmiş, yüksek lezzetlilik ve sindirim oranına sahip süper premium kedi mamasıdır. Anne sütünde de yer alan, beyin ve görme fonksiyonlarının gelişimine katkıda bulunan DHA (Docosahexaenoic Asit) maddesi içerir. Yavru kedilerin iç ve dış koruyucu sistemlerini mükemmel şekilde destekler. Yavru kedilerin büyüme ve gelişimleri için ihtiyaç duydukları tüm besinleri tam ve dengeli biçimde sunar. Optimal düzeydeki taurin ve aminoasitler sayesinde bağışıklık sisteminin gelişimini destekler. Vitamin E, C, selenyum ve beta karoten gibi güçlü antioksidanlar ile vücutta serbest radikallerin zararlı etkilerini hızla azaltır. Azaltılmış karbonhidrat miktarı ile sindirim sistemine eşsiz destek sağlar. Sağlıklı tahıl ve pirinç içeriği ile besinlerin daha kolay sindirilebilirliğini ve optimal düzeyde emilimini sağlar. Omega yağ asitleri, vitamin A ve tavuktan gelen yüksek kalitedeki protein ile daha sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumunu sağlar. Kalsiyum, fosfor, sodyum ve klorid ile idrar yolları fonksiyonlarının gelişimini destekler.

İçeriği; Tavuk Eti (%20), Kurutulmuş kanatlı proteini, Pirinç, Buğday gluten unu, Hayvansal Yağ, Mısır, mısır gluten unu, Bezelye proteini konsantresi, Mısır nişastası, Kurutulmuş yumurta, Mineraller, Sakatat, Mayalar, Balık yağı, Kolostrum (%0,1)

Ana besin değerleri

Kuru

Nem

6%

Protein

40%

Yağ

20%

Omega-6 Yağ Asitleri

3.03%

Omega-3 Yağ Asitleri

0.37%

DHA

0.05%

Karbonhidrat

27%

Ham lif

0.5%

Kalsiyum

1.28%

Fosfor

1.05%

Vitamin A

22676 IU/kg

Vitamin D3

1215 IU/kg

Vitamin E

646 mg/kg

Vitamin C

70 mg/kg

Taurin

2105 mg/kg

Metabolik enerji (ME)1

4 kcal/g

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 2
  • Stok Kodu: 00242
  • Ağırlık: 1.50kg
406,00TL
579,00TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi