Menü
Alışveriş Sepetiniz

ROYAL CANIN POMERANIAN YETİŞKİN KÖPEK MAMASI 3 KG

ROYAL CANIN POMERANIAN YETİŞKİN KÖPEK MAMASI 3 KG
Yeni Ürün -30 %
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
ROYAL CANIN POMERANIAN YETİŞKİN KÖPEK MAMASI 3 KG
Bu ürün ücretsiz gönderim için uygundur

ROYAL CANIN POMERANIAN YETİŞKİN KÖPEK MAMASI 3 KG 

Yetişkin ve yaşlı Pomeranian ırkı köpekler için tam yem – 8 aydan büyük köpekler için uygundur. Royal Canin Pomeranian Adult , Pomeranian ırkı yetişkin köpekler için özel olarak üretilmiştir. Royal Canin Pomeranian Adult uyarlanmış mineral içeriği sayesinde köpeğinizin kemik ve eklem sağlığına katkıda bulunur. Bu formül köpeğinizin derisinin doğal bariyer görevini desteklemeye yardımcı olurken Pomeranian ırkı köpeğinizin göz alıcı tüylerini besler. Aynı zamanda içeriğinde bulunan yüksek sindirilebilirlikli proteinler sayesinde sindirim sistemi sağlığını destekler. Dengeli lif karışımı, sağlıklı bir bağırsak geçişi sağlar ve dışkı kalitesinin iyileştirilmesine destek olur. Royal Canin Pomeranian Adult , Pomeranian ırkı köpeklerin çene yapısına uygun boyutta, dokuda ve yoğunlukta tasarlanmış mama taneleri içerir. 

Sindirim Sistemi Sağlığı: İçeriğindeki dengeli lif karışımı sayesinde bağırsak geçişini kolaylaştırmaya yardımcı olur. Yüksek kaliteli ve sindirilebilirlikli (L.I.P.) proteinler, dışkı kalitesinin iyileştirilmesine destek olur. Çok yüksek sindirilebilirlik özelliğinden dolayı seçilmiş protein.

Kemik ve Eklem Sağlığı: Pomeranian Adult, dengeli mineral içeriği sayesinde köpeğinizin kemik ve eklem sağlığına katkıda bulunur. Bu formül EPA&DHA ile zenginleştirilmiştir.

Deri ve Tüy Sağlığı: Göz alıcı tüylere sahip olması Pomeranian ırkı köpeklerin en belirgin özelliğidir. Bu özel formül, derinin bariyer rolünü desteklemeye ve deri sağlığını korumaya yardımcı olur. Hodan yağı ve EPA&DHA ile zenginleştirilmiştir.

Özel Tasarlanmış Kuru Mama Tanesi: Diş sağlığı: Mama tanesinin boyutu, dokusu ve formülü Pomeranian ırkı köpeklerin çene yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu formül tartar oluşumunun azalmasına yardımcı olur.

İÇİNDEKİLER: Mısır, kurutulmuş kümes hayvanları proteinleri, buğday unu, pirinç, buğday gluten*, hayvansal yağlar, hidrolize hayvansal proteinler, hindiba posası, balık yağı, mineraller, soya yağı, fisilyum kabuğu ve tohumları (%0,50), frukto-oligo-sakkaritler, hodan yağı (%0,10), hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar (glukozamin kaynağı), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı), hidrolize edilmiş kıkırdak (kondroitin kaynağı).

İLAVELER (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 29500 IU, Vitamin D3: 800 IU, Demir (3b103): 41 mg, İyot (3b201, 3b202): 4,1 mg, Bakır (3b405, 3b406): 13 mg, Manganez (3b502, 3b504): 54 mg, Çinko (3b603, 3b605, 3b606): 136 mg, Selenyum (3b801, 3b811, 3b812): 0,09 mg - Teknolojik ilaveler: Sedimanter kökenli klinoptilolit: 10 g - Organoleptik ilaveler: Cay özü (polifenoller kaynağı): 150 mg - Koruyucular - Antioksidanlar.

ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein: %26,0 - Yağ: %16,0 - Ham kül: %5,4 - Ham lifler: %1,6 - EPA/DHA: %0,40 - Pentasodyum trifosfat: 3,5 g/kg

L.I.P.: Çok yüksek sindirilebilirlik özelliğinden dolayı seçilmiş protein.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 2
  • Stok Kodu: 00602
  • Ağırlık: 3.00kg
620,00TL
890,00TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi