Menü
Alışveriş Sepetiniz

ROLYA CANIN GOLDEN RETRIEVER ADULT KÖPEK MAMASI 12 KG

ROLYA CANIN GOLDEN RETRIEVER ADULT KÖPEK MAMASI 12 KG
Çok Satan Ürün -30 %
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
ROLYA CANIN GOLDEN RETRIEVER ADULT KÖPEK MAMASI 12 KG
Bu ürün ücretsiz gönderim için uygundur

ROLYA CANIN GOLDEN RETRIEVER ADULT KÖPEK MAMASI 12 KG

KOMPOZİSYON: kurutulmuş kümes hayvanları proteinleri, mısır, pirinç, buğday, hidrolize hayvansal proteinler, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat*, bitkisel lifler, pancar küspesi, balık yağı, soya yağı, dehidre domates, mineraller, frukto-oligo-sakkaritler, fsilyum kabuğu ve tohumları, hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar (glukozamin kaynağı), hodan yağı (%0,1), kadife çiçeği özü (lutein kaynağı), hidrolize edilmiş kıkırdak (kondroitin kaynağı).

İLAVELER (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 32000 IU, Vitamin D3: 900 IU, E1 (Demir): 45 mg, E2 (İyot): 4,5 mg, E4 (Bakır): 14 mg, E5 (Manganez): 59 mg, E6 (Çinko): 138 mg, E8 (Selenyum): 0,1 mg - Teknolojik ilaveler: Sedimanter kökenli klinoptilolit: 10 g - Organoleptik ilaveler: Cay özü (polifenoller kaynağı): 150 mg - Koruyucular - Antioksidanlar

ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein: %25,0 - Yağ: %13,0 - Ham Kül: %6,0 - Ham lifler: %3,8 - Her kg için: EPA/DHA: 4,1 g - Taurin (toplam): 1,7 g

*L.I.P.: Çok yüksek sindirilebilirliği özelliğinden dolayı seçilmiş protein.

Kalp sağlığı: Bu formül kalp kaslarının sağlığını korumaya yardımcı olan özel besin ögeleri içerir. Taurin ve EPA&DHA ile zenginleştirilmiştir.

İdeal Kilonun Korunması: Özel olarak ayarlanmış kalori içeriği sayesinde Golden Retriever ırkı köpeğinizin ideal kilosunun korumasına yardımcı olur.

Deri ve Tüy Sağlığı: EPA&DHA ile zenginleştirilmiş bu özel formül, derinin bariyer görevinin desteklenmesine, deri ve tüy sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Özel Tasarlanmış Kuru Mama Tanesi: Kuru mama tanesinin şekli, boyutu, dokusu ve formülü Golden Retriever ırkı köpeğiniz için özel olarak hazırlanmıştır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 2
  • Stok Kodu: 00548
1.829,00TL
2.619,90TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi