Menü
Alışveriş Sepetiniz

ROYAL CANIN MAXI ADULT KÖPEK MAMASI 15 KG

ROYAL CANIN MAXI ADULT KÖPEK MAMASI 15 KG
-28 %
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
ROYAL CANIN MAXI ADULT KÖPEK MAMASI 15 KG
Bu ürün ücretsiz gönderim için uygundur

ROYAL CANIN MAXI ADULT KÖPEK MAMASI 15 KG

Büyük ırk (26 - 44 arası) yetişkin köpekler için tam yem ,15 aylıktan 5 yaşına kadar.

KOMPOZİSYON: kurutulmuş kümes hayvanları proteinleri, mısır, mısır unu, hayvansal yağlar, buğday, pirinç, mısır gluten, hidrolize hayvansal proteinler, pancar küspesi, balık yağı, soya yağı, mineraller, mayalar ve ilgili parçalar, hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar (glukozamin kaynağı), hidrolize edilmiş kıkırdak (kondroitin kaynağı).

İLAVELER (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 16000 IU, Vitamin D3: 1000 IU, E1 (Demir): 38 mg, E2 (İyot): 3,8 mg, E4 (Bakır): 12 mg, E5 (Manganez): 50 mg, E6 (Çinko): 132 mg, E8 (Selenyum): 0,07 mg - Teknolojik ilaveler: Sedimanter kökenli klinoptilolit: 5 g - Koruyucular - Antioksidanlar

ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein: %26,0 - Yağ: %17,0 - Ham Kül: %6,7 -Ham lifler: %1,3 - Her kg için: Omega 3 yağ asidi:7,8 g,EPA/DHA dahil: 4 g

Yüksek Sindirilebilirlik: Yüksek kalite proteinler ve dengeli lif içeriğinden oluşan benzersiz formülü sayesinde, en iyi sindirilebilirliği sağlamaya yardımcıdır.

Omega 3: EPA-DHA: Omega 3 yağ asitleri (EPA / DHA) ile zenginleştirilmiş formülü, sağlıklı deri oluşumuna yardımcıdır.

Kemik ve Eklem Desteği: Büyük ırk köpeklerin, baskı altındaki kemik ve eklemlerini destek olmaya yardımcıdır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 1
  • Stok Kodu: 00550
2.475,00TL
3.429,90TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi