Menü
Alışveriş Sepetiniz

POLO YAVRU KÖPEK TUVALET EĞİTİM SPREYİ 100 ML

POLO YAVRU KÖPEK TUVALET EĞİTİM SPREYİ 100 ML
Yeni Ürün Çok Satan Ürün
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
POLO YAVRU KÖPEK TUVALET EĞİTİM SPREYİ 100 ML

POLO YAVRU KÖPEK TUVALET EĞİTİM SPREYİ 100 ML

Polo Puppy Trainer, yavru ve yetişkin köpeklerin genetiğinden esinlenilmiş çiş eğitim spreyidir. Yavru ve genç köpeklerin tuvalet eğitimine yardımcı olan ve içeriğinde ki cezbedici koku sayesinde köpeğinizin tuvaletini istediğiniz yere yapmasını sağlayan tuvalet eğitim spreyidir. Alışkanlıkları unutturur, iç ve dış mekanda kullanımı uygundur. Eğitimin tam olarak arzu edilen sonuca ulaşması köpek cinsine bağlıdır.

Kullanma Talimatı: Ev içinde köpeğinizin çişini yapmasını istediğiniz alana kağıt parçası yerleştirin. Kağıt parçasının üzerine 15 cm uzaklıktan bir miktar çiş spreyinden sıkın ve köpeğinizin bunu koklamasına izin verin. Yemeklerden sonra, uykudan kalkınca ve uykuya gitmeden önce tekrarlayınız. Ev dışında ise uygun bir yer seçerek bir iki kez spreyden sıkın. Koklamasına izin verin ve çişini yapana kadar yakın bir noktada tutun. Alışkanlık edinene kadar hergün tekrarlayınız. Tuvaletini sizin istediğiniz bölgeye yaptığında mutlaka ödüllendiriniz.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 1
  • Stok Kodu: 00592
  • Ağırlık: 0.10g
23,50TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi