Menü
Alışveriş Sepetiniz

POLO PRESTIGE KIRMIZI OTOMATİK ŞERİT BÜYÜK IRK KÖPEK TASMASI 5 MT LARGE

POLO PRESTIGE KIRMIZI OTOMATİK ŞERİT BÜYÜK IRK KÖPEK TASMASI 5 MT LARGE
Sitemizden yapacağınız alışverişlerdeki ürünlerin tamamı Hayatmama tarafından satılan ve sorumluluğundaki ürünlerdir. Tüm alışverişlerde fatura kesilir ve yasalara uygun şekilde ticari faaliyet yapılmaktadır. Bizim dışımızda adımızı kullanarak ürün satan veya pazarlayan kurum ve kişilere güvenmeyiniz. Sadece sitemizden ve şubelerimizden aldığınız faturalı ürünlerin sorumluluğunu taşımaktayız. İyi alışverişler dileriz.
POLO PRESTIGE KIRMIZI OTOMATİK ŞERİT BÜYÜK IRK KÖPEK TASMASI 5 MT LARGE
Bu ürün ücretsiz gönderim için uygundur

POLO PRESTIGE KIRMIZI OTOMATİK ŞERİT BÜYÜK IRK KÖPEK TASMASI 5 MT LARGE

Kaliteli Plastik Gövde
Otomatik Makara Mekanizmalı
Pratik Kilit Sistemi ile Kontrol Sizde
Kolay Kullanım
5 Metre Uzunluğunda
Maxsimum 50 kg Köpekler İçin Uygundur.


Otomatik uzatma sadece ve sadece paket üzerinde gösterilen köpek ağırlıkları için kullanılabilir ve daha ağır köpekler için kullanıma uygun değildir.
SERBEST HAREKET
Uzatmanın tutacağını tutunuz, düğmeyi serbest bırakınız. Şerit kendiliğinden yumuşak bir şekilde uzayıp-kısalabiliyor. Şimdi köpeğiniz daha serbest hareket edebilir.
DURAKLATMA / SERBEST HAREKETE İZİN VERME
Uzatmanın tutacağını tutunuz ve düğmeyi istediğiniz zaman basınız. Böylece anında köpeğinizin uzaklaşmasını önleyebilirsiniz, bırakarak da yeniden serbest hareket etmesini sağlayabilirsiniz.
UZUNLUĞU KORUMA
Uzatmanın tutacağını tutunuz ve düğmeye basarak aynı zamanda kilit düğmesini de basınız. Böylece kordonu kilitleyerek daha da uzamasını önleyebilirsiniz ve köpeğiniz de sizinle aynı uzaklıkta olmaya devam eder.
UZUNLUĞU KISALTMA
Uzatmanın tutacağını tutunuz ve elinizi öne doğru uzatınız. Tutma düğmesine basılı tutarak elinizi geri çekiniz. Daha sonra düğmeyi bıraktığınızda kordon otomatik olarak bir miktar toplanacaktır. Elinizi bir daha öne doğru uzatarak yukarıdaki işlemi birkaç kez tekrarlarsanız şeridi adım-adım kısaltarak köpeğiniz ve kendiniz arasındaki mesafeyi kısaltabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hayatmama - Kalite ve güvenin adresi

  • Stok: 1
  • Stok Kodu: 00547
275,00TL

Müşteri Memnuniyeti

 

Para İade Garantisi

 

Orjinal Ürün Garantisi

 

Ürün İade Garantisi