Menü
Alışveriş Sepetiniz

Büyükbaş Royal Ürünleri

Stok Kodu: 00136
Masdisin Mint Gold (1 adet)Masdisin Mint Gold içeriğindeki Japon nane yağı ile uygulandığı dokuda kan sirkülasyonunu artıran, özellikle meme dokusundaki akut vakalarda; memeyi rahatlatan doğal bir üründür.Kullanım Sahası: Ürün memeye masaj yapılarak uygulandığında serinlik hissi vererek meme dok..
129,00TL
PHOS-FORM 5 LT (FOSFOR VE MİNERAL DESTEĞİ)
Yeni Ürün
Stok Kodu: 00623
PHOS-FORM 5 LT (FOSFOR VE MİNERAL DESTEĞİ)Yüksek oranda biyolojik değerlendirilebilir Fosfor, mineraller ve amoni asit içerikli sıvı tamamlayıcı yem.Kullanım Amacı:  Fosfor eksikliği gıda kıymeti olmayan cisimler yeme ve yalamalarına neden olduğu gibi kas, kemik gelişimin yavaşlamasına, süt, et..
780,00TL
ROVITA NEW BORN
Yeni Ürün
Stok Kodu: 00619
ROVITA NEW BORN Problem: Zayıf yeni doğan gelişme geriliğiTanım: Yeni doğan buzağılar için doğumu takiben ilk 18 saatte acilen kullanılması gereken vitamin, organik mineral, enerji protein ve immun globulince zengin, bağışıklık sitemini destekleyen tamamlayıcı beslenme katkısıdır.İçeriği ve Tek..
105,00TL
Stok Kodu: 00539
ROVİTA ROTO - CORONO ( İSHAL ÖNLEYİCİ )Ürün Adı: Rovita Roto - CoronoÜrün Grubu: Buzağı, Koyun-Kuzu KeçiProblem: İshalÜrün Bilgisi :İshalde çaresiz değilsiniz!Buzağılar, kuzular ve diğer yeni doğanlar için ishal destek ürünüdür. İçeriği; elektrolitler, pektin, İmmun globulin yolk (IgY), vitamin, or..
65,00TL
VITABOLUS ADE BIOTIN (12 Adet)
Çok Satan Ürün
Stok Kodu: 00538
VITABOLUS ADE BİOTİN  (12 Adet)Ürün Grubu: İnek , Besi ( 300 kg ve üzeri büyük baş hayvanlar için uygundur.)Problem: Vitamin ADE Selenyum eksikliği , Gelişme geriliği, Sonun atılamaması,   Marka: Royal İlaçSIĞIRLAR İÇİN VİTAMİN MİNERAL BOLUSU Kullanım Amacı: · ..
2.150,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)