Menü
Alışveriş Sepetiniz

Hayatmama Blog RSS Beslemesi

01 Haz Köpeklerde yaş mama kullanımı
0 404
Yaş mama, kuru mamaya göre çok daha farklı bir süreçte üretilmektedir. Genel olarak et yan ürünleri, sebzeler, tahıllar, mineraller ve yağlar, su ve jelleştirme maddeleri ile karıştırılır ve sonra püre haline getirilmek üzere öğütülür. Sonra katı hal..
01 May Yavru Kedi Tuvalet Eğitimi Ne Zaman Başlamalıdır?
0 1311
Yavru kedi tuvalet eğitimi kaç aylıkken başlar sorusu yavru kedi sahiplenmek isteyenler ve yavru bekleyen kedi sahipleri için merak edilmektedir. Tuvalet eğitimi konusunda kedi sahiplerinin bilgi sahibi olması kedilerin evdeki yaşamlarında pratik çöz..
01 Nis Yavru kedilerde tuvalet eğitimi
0 253
Yavru kedilerde tuvalet eğitimi yavru kediler gözlerini açtığında ve katı mamaya geçiş yaptığında başlar. Yavru kediler tuvaletini kum kabına yapmayı genellikle kendisi öğrenir. Annesinin kum kabını kullandığını gören yavru kediler tuvalet eğitimine ..
01 Mar Yavru Kedilere Mama Nasıl Verilmelidir?
0 321
Yavru Kedilere Mama Nasıl Verilmelidir?Yavru kedi kuru mama alıştırma yapmak için kedi sahiplerinin çok çaba sarf etmesi gerekmez. Sağlıklı bir kedi sütten kesildikten sonra kuru mamaya çabucak alışabilir. Kedinizin kuru mamaya alışmasında sorun yaşı..
01 Şub Yavru köpeklerde doğru mama seçimi
0
Yavru köpek mama seçimi köpeklerin gelişimi açısından çok önemlidir. Yavru köpeklerin beslenme şekli küçük ırk ve büyük ırk köpek cinslerine göre değişiklik gösterecektir. Anne sütüyle beslenme döneminden sonra mama yemeye başlayan yavru köpekler hız..
01 Oca Yavru Köpeklerin Beslenmesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
0 313
Yavru köpek günlük mama miktarı gelişimleri için yeterli seviyede olmalıdır. Yavru köpekler için mama miktarı yavrunun boyutuna ve küçük / büyük ırk olma durumuna göre değişkenlik gösterir. Köpeğinizin dengeli ve düzenli beslenebilmesi için öğün sıkl..
01 Ara Köpeklerde doğru ödül maması kullanımı
0 508
Ödül Maması Nedir?Ödül maması nedir köpek sahiplerini en çok ilgilendiren konulardan birisidir. Köpekler için verilen ödül mamaları köpek eğitimi konusunda önemli bir yere sahiptir. Ödül mamaları sayesinde köpeklerinize en basit komutlardan en zor ko..
01 Kas Köpek Tuvalet Eğitimi Ne Zaman Verilir?
0 227
Sahiplendiğiniz köpek yavru ise, yavruluk döneminde kazanılan tuvalet eğitimi alışkanlığı çok daha sağlıklıdır. Sahiplendiğiniz yetişkin bir köpek ise, eve geldiği günden itibaren çalışmalara başlayabilirsiniz.Köpek Tuvalet Eğitimi Verirken Yapılan H..
01 Eki Köpek tuvalet eğitimi nasıl verilir
0 279
Minik dostlarımız ile ilgili en büyük sorunlardan bir tanesi de hiç şüphesizdir ki tuvalet eğitimi konusudur. Eğer evinize yeni bir köpek geldiyse, ilk düşünmeniz gereken şey tuvalet eğitimidir. Bu hususta dikkat edilmesi gereken ilk nokta, köpeğiniz..
01 Eyl Köpek eğitimi ve çeşitleri
0 331
Temelde köpeklerin profesyonel eğitime başlamaları için en az 6 aylık olmaları gerekir. Fakat ev için sosyalleşme ve tuvalet eğitimleri için 3 – 6 ay yaş aralığında olan köpekler için eğitim verilmesi mümkündür. Yavru köpek eğitimi için ideal yaş ara..
01 Ağu Köpek cinsine göre mama seçiminde dikkat edilmesi gerekenler
0 8
Köpeğinize mama seçimi yaparken cinsini, tüy ve deri yapısını dikkate almanız sağlığı için faydalı olacaktır.Can dostlarımızın mamalarını seçerken dikkat etmemiz gereken başlıca özellikler vardır;Köpeğin YaşıKöpeğin CinsiKöpeğin IrkıTüy YapısıKilo Ko..
01 Tem Kedilerde Hastalık Belirtileri Nelerdir?
0 284
Kedilerde hastalık tespiti yapılırken öncelikle belirtilerin analiz edilmesi gerekir. Normalin dışında hareketleri bulunan bir kedi eskisi gibi yemek yemeyi bıraktıysa veya eski hareketliliği bulunmuyorsa bir sağlık sorunu olduğunun göstergesi olabil..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)