Menü
Alışveriş Sepetiniz

Ödeme ve Teslimat

ÖDEME VE TESLİMAT

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Hayatmama (www.hayatmama.com) banka hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Kapıda kredi kartı ile yada nakit ödeme yaparak

Dilerseniz kapıda görevli arkadaşımıza kredi kartınızla ödeme yapabilir, herhangi bir online ödeme yada kredi kartı kullanmak istemezseniz nakit olarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

4) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Hayatmama (www.hayatmama.com) üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

5) Teslimat 

 • Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya (servise) teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
 • Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
 • Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Türkiye/Ankara merkezli şirketimizden ürünler Hayatmama (www.hayatmama.com) kargo (servis) araçları veya anlaşmalı kargo şirketleri ile gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 24(yirmidört) saat sonunda Kargoya (servise) teslim edilir. 
 • Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo (servis) teslimatları sadece Ankara için geçerlidir.

6) Ödeme Takibi 

 • Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
 • Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
 • Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
 • Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 


Lütfen dikkat ediniz!

 • Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargoya (servise) tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
 • Ürün teslim alındıktan sonra kargo (servis) görevlisinin görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
 • Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0554 430 54 70 numaralı iletişim numarasını arayarak bildirin ve tutanağı info@hayatmama.com mail adresine gönderiniz. 
 • Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde siparişinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
 • Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.